UncategorizedUudisedU11 | Põnevast heitlusest 2:3 kaotus

mai 22, 20170

Pühapäeval võõrustasime Kose staadionil FCI Tallinn II (07) võistkonda ja pidime vastu võtma napi 2:3 kaotuse.

Pärast kolme võidukat kohtumist alustasime ka seekord väga hästi ning läksime võrdses heitluses 1.0 juhtima. Vastane kosus ja suutis oma rünnakud resultatiivselt lõpetada. Esimese poolaja lõpetuseks leidsime endid 1:3 kaotusseisust.

Treener Rene:”Tegelikult mängisime ka esimesel poolajal palliga korralikult, kuid ilma pallita olime natuke liialt viisakad ja kaotasime lahtised pallid vastasele, kes oli otsustavam.”

Teisel poolaajal nägid pealtvaatajad tõelist maiuspala. Võistkonnad ründasid teravalt ja tulevärki nähti mõlema värava all. Loetud minutid enne lõppu õnnestus meil üks moment oskuslikult realiseerida ning enne lõpuvilet oli käe ulatuses ka viigivärav, kuid vastaste väravavaht suutis meie ürituse tõrjuda. Põnev lahing ja napp kaotus.

Treener:”Teisel poolajal olime juba agressiivsemad ning julgesime võitlustesse minna. Vaheajal sai eesmärgiks võetud, et endale rohkem lüüa ei lase ninh seda suutsime täita. Vastane mängis samuti väga korralikku jalgpalli ning siit võtame igal juhul positiivset kaasa! Poisid olid tublid ning näitasid sisu.”

Järgmise kohtumise liigas mängib FC Kose (07) juba juunikuus, kui külla tuleb FC Puuma (07). Seni saavad poisid kaks nädalat harjutada ja treeningutel vaeva näha, et mängu veelgi parandada.

Fotod: Siret Noobel