U11 | Raske nädal lõppes ilusa kaotusega

U11 liigas pidas oma kolmanda mängu nädala jooksul FC Kose (07) võistkond, kui Wismari staadionil tuli tunnistada JK Puuma (07) 3:2 paremust.

Põneva mängu saatuse otsustas esimene poolaeg, mille võõrustajad 3:1 võitsid. Teisel poolajal üritasid meie poisid maruliselt tagasitulekut, kuid tasuks jäi seekord ainult üks värav.

Treener Rene:” Hea mäng! Mängisime palliga võib olla isegi kõige küpsema mängu. Suutsime palli säilitada, ruumi leida ja olukordi luua, kuid seekord ei suutnud palle võrku lüüa. Rünnakul mängisime suurepäraselt! Kaitses seekord tegime mõned eksimused, millest ka väravad löödi, kuid ei hullu. Kaitsetöö juurde jõuame ka treeningutel, läheb veel aega. Kokkuvõttes väga positiivne mängupilt ja treenerid on poistega rahul!”

Liigas peavad poisid viimase kohtumise järgmisel pühapäeval kui kodusel Kose Gümnaasiumi staadionil võõrustatakse FC Levadia Valge (07) võistkonda. Mäng algab kell 10:30.