FC Kose (07) osales Easter Cupil

24. ja 25. märtsil käisid FC Kose U12 poisid pealinnas Kotka staadionil, kus mängiti järjekordne kevadine Easter Cup. Pikaks veninud talveilm poisse ei seganud ning maha peeti vinged lahingud!

Laupäeval alustati mängudega juba kell 9 hommikul ning kavas oli esimesel päeval kolm kohtumist. Esmakordselt said poisid väljas harjutada suuremal väljakul mängimist ning 9vs9 positsioonidega 2×20 minutit pingutada. Oma märgi oli meie koosseisule jätnud ka mitmed tervisemured, kuid hoolimata sellest, saime ilma suuremate muredeta põnevale katsumusele vastu minna!

Esimeses kohtumises tulid vastu poisid Saue JK ridadest ning väravateta avapoolaja järel said jala valgeks ainult vastased. Vile kõlades oli seis 0:3. Teises mängus pidasime lahingu JK Tallinna Kalev vastu. Võrdsete heitluses asusid vastased kaheväravalise eduga juhtima, kuid jätkasime enesekindlalt ning tulime mängu tagasi. 1:2 seisul omasime mitmeid häid võimalusi, kuid seekord kõlisesid postid ning lapsevanemate ohkamine. Põnevast heitlusest 1:2 kaotus. Päeva viimaseks mänguks olid meie jõuvarud otsas. FC Flora vastu tuli vastu võtta suur 1:6 kaotus, mis ka mängupildis puuduseid näitas.

Treener Rene: ” Tegime korraliku päeva. Esimesed kaks mängu olime tegelikult tublid ning arvestades erinevaid asjaolusid, siis mängisime hästi. Poiste viimase mänguga ei saanud rahule jääda, sest seal kaotasime oma mängupildi. Treenime endiselt saalis ja nii suurel väljakul pole palju võimalusi saanud harjutada, kuid suutsime püstitatud ülesanded täita. Küll see töö, mida poisid väljakul teevad, ka tulemuseks muutub – sellega kiiret pole! Tähtis on läbi mängulise arengu nendeni jõuda!”

Pühapäev nägi ette alagrupi viimast kohtumist Lasnamäe Ajaxi vastu ning seejärel 9-10. koha heitlust teise grupi võistkonnaga. Lasnamäega olime sellel talvel varasemalt ka Reval Cupil kohtunud ning oodata oli väga tugevat vastasseisu. Nii ka läks. Võrdsete heitlus nägi häid situatsioone, pingelisi duelle ning ka väravat. Mängu otsustas Ajaxi õnnestunud standardolukord ning vile kõlades jäimegi neile 0:1 alla. Kohamängus suutsime kiirelt juhtima minna ning mõlemad võistkonnad omasid lahtises mängus veel hulganisti võimalusi, kuid 2:0 võidu ja positiivse noodiga lõpetasime sel aastal esimese väliturniiri.

Treener Martin: ” Mängisime pühapäeval väga hästi. Mõni kuu tagasi olime Ajaxi vastu suuremates raskustes, kuid seekord leidsime loogilised käigud ja olime väljakul julged. Nendel õnnestus üks seisvapalli olukord lahendada, sealt ka tulemus. Viimases mängus saime kiirelt juhtima ning see andis mängule ka vabama õhkkonna. Mõlemad võistkonnad tahtsid väravaid lüüa ning rünnati uljalt. Positiivne mäng turniiri lõpetuseks.”

FC Kose (07) võistkond läheb kuu viimasel päeval veel Kurtnasse ning seejärel vaatab U12 meistrivõistluste poole, esimene kohtumine toimub seal juba 14. aprill.

Treener Rene: “Lõpetame enda väga tiheda märtsikuu turniiriga ning edasi tuleb juba liiga. Tänan lastevanemaid, kes on tegusa kuu kenasti vastu pidanud ning poisid turniiridele aidanud. Paneme edasi!”