Klubi alustab EMV hooaega!

FC Kose alustab tuleval nädalavahetusel küll hilinenud, kuid pikisilmi oodatud uut hooaega!

Eelmisel hooajal ebaõnnestunud hooaja teinud esindusmeeskond võitleb ka sellel aastal oma koha eest II liiga Lõuna/Lääs piirkonnas. Konkurentsi pakub meile 13 võistkonda ning rebimine on tihe. Treener Pelle Pohlak sõnastas eesmärgid järgnevalt: ” Oleme alati meeskonnaga väljakutsed vastu võtnud. Arvestades eelmist hooaega ning soovi oma noori esinduse tegemistesse kaasta, saab ka eesolev hooaeg kindlasti raske olema, kuid teras karastub tules. Kui kogenumad mängijad saavad tööde ja tegemiste kõrvalt regulaarselt tuumiku moodustada, siis seame kindlasti eesmärgiks koht liigas säilitada. Loodame, et noored annavad samuti tubli panuse ja mõni kerkib ka esile!”

Lisaks esindusele mängib IV liigat ka meie duubelvõistkond, kes asja suure tuhinaga teeb.

” Mehed, kes võib olla jalgpalli nii tõsiselt ei ole harrastanud ja kellel ajaliselt ka vähem ressursse – saavad IV liigat mõnuse sportliku tegevusena harrastada. Samuti käib võitskonnaga kaasas ka mõnus seltskonna tunnetus ning kambavaim. Nooremad poisid saavad siin kindlasti juba ennast näidata ja vanematele meestele survet avaldama, et nemad ka ikka vööümbermõõdu paigas hoiaksid,” selgitas Pelle duubli tegemistest.

Klubi noortetöö on aasta-aastalt suurenenud ning 2020. aastal mängivad võistkonnad meil U16, U14, U13 ja U11 liigasid ning meistrivõistluste turniiriformaadist võtavad osa ka U10 ja U9!
Rene Aljas; ” Kindlasti põnev aeg. Vanemad vanusegrupid hakkavad noorteks meesteks sirguma ning see üleminek saab huvitav olema. Seejärel oleme saanud jätkusuutlikult püramiidi alla välja toimima. Eks väljakutsed on poistel ja treeneritel erinevad, kuid tähtis on saavutatud ülesehitus stabiilselt tööle saada. Usun, et kõik treenerid on selleks motiveeritud ja poisid armastavad ennast väljakul väljendada! Tuleb meeles pidada, et jalgpall on ikkagist ju mäng!”

Arvestades esialgseid piiranguid seoses eriolukorrast väljumisega, palub klubi, et pealtvaatajad toetaksid piirangute kestel omasid kodust pöidlaid hoides. Publiku viibimine on praegu võistlustel veel keelatud!

Põnevaid lahinguid ja emotsioone meile kõigile!