U12 poisid tahavad head jalgpalli nautida!

FC Kose (07) võistkond mängib oma teisel meistrivõistluste aastal U12 V alagrupis ning on tegemas jõudsaid samme oma arengus. Hooaja esimene pool tõi palju positiivset, kuid oli ka õpetlikke olukordi. Eesmärke on seni suudetud täita eeskujulikult.

Poisid on jõudnud vanusesse, kus hakati liigas ka tabelit pidama, mis kindlasti mängumeestele uut põnevust lisab. Kaheksa mänguga on suudetud koguda tublid 16 punkti ning tabelis asutakse auväärsel 4. kohal. Ainsa viigi kõrval on ka kaks kaotatud kohtumist – saldo igati positiivne.

Treener Rene Aljas: ” Mina ja Martin üldiselt tabelit väga ei vaata, aga hetkel on see seis üsna õiglane. Mängupilt ja olukorrad, mis mängudes korduvad ongi tänasel päeval meil pigem positiivsed – oleme palju juurde õppinud. Üldiselt mängisime oma taseme välja, ainuke kehvem esitus oli Saku vastu, kus ei õnnestunud väravat lüüa. Samas tegime väga tugeva esituse Krattide vastu ning võrdses mängus jäi mõlemale viigipunkt tabelisse.”

Treenerid on hetkel luubi alla võtnud ründemängu, mis kajastub ka tulemustes. Treener Martin Bukin: “Palliga mängida on kindlasti keerulisem ja seal on väga palju jalgpalli elemente, mille omandamine noorena on üliolulised mängija hilisemas eas. Näeme vaeva, et laduda mängijatele platvorm, kuhu hiljem mängija sirgub!”

Eesmärk hooaja teiseks pooleks ei muutu. Poisid ja treenerid näevad eelkõige vaeva, et harjutatu veel kvaliteetsemalt omandada. Enne suvepuhkust käidi esmakodselt osalemas Pärnu Sumer Cupil, kus tõeline festivalimelu poistele väga meeldima hakkas.

Treener Rene:” Võtsime selleks suveks ühe suurema turniiri ja otsus langes Summer cupi kasuks ning me ei kahetse. Saime korralikke mänge ja huvitavate vastastega mängida. See tuli meile kindlasti kasuks.” Põneval turniiril saavutati 7. koht.

Treeningutega jätkati juba 30.07 ja esimene sügisringi kohtumine on ees ootamas tuleval pühapäeval, kui kell 18:00 võõrustatakse Kalju III (07) võistkonda.

Treenerid ja klubi tänab ka võistkonna lapsevanemaid, kes poisse igati toetanud on ja neile kaasa elamas käivad! Kohtume platsi ääres!