U11 | Esimene liigahooaeg mängitud

FC Kose (07) poisid lõpetasid 17. septembril oma esimese liigahooaja, kui kodus suudeti üle mängida FC Levadia Valge võistkond 10:0. Poisid olid tublid, et hea emotsiooniga hooajale punkt pandi, kuid töö käib edasi!

Treener Sander Mölder: ” Hea oli näha, et poisid keskendusid oma asjadele ilusasti mängu lõpuni ja seisule ei mõeldud. Kokkuvõttes korralik mäng ja saime väravatega liigahooaja lõpetatud. Tublid!”

FC Kose osales noorte meistrivõistlustel selles vanuseklassis esimest korda ning poisid tegid seda üsna edukalt. Kõik 14 kohtumist olid mängumehed säravate silmadega kohal ja nõus meeskonnana pingutama.

Treener Rene: ” Hooajale võime panna hindeks 4. Poisid teavad ka, et oli asju, mida saab parandada, kuid ka olukordi, mida nad suutsid hästi ellu viia. Kui mõelda, et meie selle aasta töö ja aur on läinud puhtalt ründemängu õppimisele, siis võib rahul olla asjaoluga, et üheski kohtumises ei jäänud värav meil löömata! Samuti on positiivne, et neid väravaid tuli neljateistkümnelt erinevalt mängijalt! Kasvasime meeskonnana kokku ning osalesime rõõmuga treeningutel, et paremaks saada. Tulemus meie jaoks peegelduski mängupildis, mitte seisudes tablool. Palliga mängu parandasime oluliselt ja suutsime kohati head jalgpalli näidata, järgmiseks tuleb õpitu veel kvaliteetsemalt ja kiiremalt platsil ellu viia. Töö läheb edasi ja loodan, et liiga andis poistele ka lisalaengu saali-perioodiks.

FC Kose ja treenerid tänavad kõiki lapsevanemaid, kes meeskonna mängudele aitas ning oma panuse poiste tegemistesse andis! Ilma Teieta ei oleks ka meid – aitäh!