U9 | Kõige väiksematel häid uudiseid

FC Kose (09) käis pärast suvepausi enda meistrivõistluste kahel turniiril, kus löödi väravaid ja kogeti vahvaid emotsioone. Samuti on hea meel teatada, et FC Kose ja Kose Masina-Traktorijaam alustasin koostööd, mille vältel ehib FC Kose (09) särke just nende logo!

Esimese aasta meistrivõistluste neli turniiri on peetud ning poisid ja treenerid vaatavad sügis-talveks erinevaid võistlusi, kus uusi kogemusi juurde hankida!

Treener Rene: ” Oleme tegelikult väga rahul. Poisid näitasid igal turniiril aina paremat mängu. Kahju, et Kuusalu turniir lühikeseks jäi, kuid kokkuvõttes tasusid meistrivõistlused meile kuhjaga ära. Saime häid mänge ja võistlusi.”

Esimesel aastal küll võitu ei tulnud, kuid positiivseid elamusi jagus kuhjaga! “Eesmärk kindlasti ei ole vaadata skoore, küll need tulevad kui mängimine järjest paremini välja tuleb. Mängupilt on oluliselt paranenud ja tähtis, et poistele meeldib jalgpall ning trennis käia,” lisas treener.

Samuti peab klubi ja treener oluliseks ühtsustunnet ning seda näitab ka koostöö uue särgisponsoriga.

” Mul on väga hea meel, et toetaja tuli poiste lastevanemate seast. Kellel võimalus, panustab tegemistesse ja oleme seisukohal, et koos suudamegi rohkem! Suured tänud Kose Masina-Traktorijaamale, kes kandis FC Kose (09) võistlusvormidega seotud kulud ning lapsevanemad ei pidanud selleks lisaväljaminekut tegema,” rõõmustas treener uue koostöö üle!

Üks osa hooajast sai noortel küll läbi, kuid sügisel ja talvel otsivad nii treenerid ja klubi erinevaid turniire ja võistlusi, kus osa võtta, et mängulust alles jääks. Seni jätkavad poisid treeningutega ja ootavad ka uusi huvilisi endiga liituma!