Noored!

FC Kose klubi on tegev juba aastast 1998. Eesti Meistrivõistlustel on eri tasanditel esindatud Kose valda ja selle jalgpalli-inimesi jätkusuutlikult tänaseni.

Küll jõudsime 2013. aastal arusaamisele, et on aeg muutuseks. Peeglisse vaadates tõdesime, et oleme seni tegelikult olnud võistkond ning peame kogukonnas hakkama suuremat vasutust võtma.  Sama aasta sügisel alustasime esimeste lastetreeningutega – esialgu Oru Põhikooli huviringis. Näod, mis laste poolt meie poole särasid, olid piisav motivatsioon tegemaks rohkem! Võtsime eesmärgiks anda meie valla lastele vähemalt reaalne võimalus jalgpallitreeningutel osaleda!

Tänaseks on meil noortetöö jaotunud kolmele tasandile. Meil on tekkinud viis treeninggruppi, mis kõik teevad suure isuga tööd, et tõsiselt areneda jalgpallurina; meil on kuus Lasteaia treeninggruppi, kus treeneri suunamisel lapsed arendavad läbi liikumismängude oma kordinatsiooni ning juhivad oma kehalist arengut; meil on kaks Huviringi, kus FC Kose treenerid käivad koolides, et jalgpalli armastavad lapsed, kellel pole võimalik treeninggruppides Kose alevikus käia, saaksid oma oskuseid kodule lähemal lihvida.

Koos suudame rohkem!

FC Kose noortetöö:

FC Kose 05-06 (Kose)
FC Kose 07-08 (Kose)
FC Kose 08-10 (Kose)
FC Kose 11 (Kose)
FC Kose 12 (Kose)

Lasteaiad  (Kose la, Kose – Uuemõisa la, Oru la, Ardu la, Habaja la, Ravila la)

Huviring  (Oru PK, Ardu PK)

FC Kose, pildilt puudub Adrian.
Turniir on lõppenud, kogemused omandatud.

FC KOSE TOETAJAD

http://www.fckose.ee/wp-content/uploads/2023/11/logo_V4.png

FC Kose Kõik õigused kaitstud