FC Kose

U11 | Esimene liigahooaeg mängitud

oktoober 2, 2017

FC Kose (07) poisid lõpetasid 17. septembril oma esimese liigahooaja, kui kodus suudeti üle mängida FC Levadia Valge võistkond 10:0. Poisid olid tublid, e ...

Loe lisa

Järgmine mäng

FC Kose (05) – Vändra JK Vaprus (05) 7.10
  Kell 12:00  Kose Gümnaasiumi staadion
Vanemad uudised

Noored

FC Kose klubi on tegev juba aastast 1998. Eesti Meistrivõistlustel on eri tasanditel esindatud Kose valda ja selle jalgpalli-inimesi jätkusuutlikult tänaseni.

Küll jõudsime 2013. aastal arusaamisele, et on aeg muutuseks. Peeglisse vaadates tõdesime, et oleme seni tegelikult olnud võistkond ning peame kogukonnas hakkama suuremat vasutust võtma.  Sama aasta sügisel alustasime esimeste lastetreeningutega – esialgu Oru Põhikooli huviringis. Näod, mis laste poolt meie poole särasid, olid piisav motivatsioon tegemaks rohkem! Võtsime eesmärgiks anda meie valla lastele vähemalt reaalne võimalus jalgpallitreeningutel osaleda!

Tänaseks on meil noortetöö jaotunud kolmele tasandile. Meil on tekkinud neli treeninggruppi, mis kõik teevad suure isuga tööd, et tõsiselt areneda jalgpallurina; meil on kuus Lasteaia treeninggruppi, kus treeneri suunamisel lapsed arendavad läbi liikumismängude oma kordinatsiooni ning juhivad oma kehalist arengut; meil on kolm Huviringi, kus FC Kose treenerid käivad koolides, et jalgpalli armastavad lapsed, kellel pole võimalik treeninggruppides Kose alevikus käia, saaksid oma oskuseid kodule lähemal lihvida.

Koos suudame rohkem!

 

FC Kose noortetöö:

FC Kose 01-03
FC Kose 05-06
FC Kose 07-08
FC Kose 09-10

Lasteaiad  (Kose la, Kose – Uuemõisa la, Oru la, Ardu la, Habaja la, Ravila la)

Huviring  (Oru PK, Ardu PK, Harmi PK)

 

toetajad

FC KOSE TOETAJAD

sponsorid_v2

MTÜ FC Kose

Oru 7-2, 75103 Oru küla, Kose vald
www.fckose.ee
info@fckose.ee
tel. +372 56 25 62 44

youtube fb

Top
×