UncategorizedUudisedSaue JK (05) 2:4 FC Kose (05)

aprill 16, 20170

Hooaja esimeses kohtumises sõitsime külla Saue JK-le. Esimest aastat liigat mängivale vastasele oli eeliseks, et nemad olid juba pikemat aega väljas trenni teinud. Meie tulime esimesele mängule väikesest saalist, kus platsil olime ainult 4vs4 mänginud. Esimene poolaeg läks puhtalt kohanemisele ja jäime ka peale juhtväravat 1:2 kaotusseisu, õnneks suutsime poolaja lõpus viigistada ja mängupilti parandada.
Teisel poolajal enam mäng nii võrdne ei olnud ja meil õnnestus lüüa kaks väravat ja võita kohtumine 4:2.
Treeneritele tegi rõõmu, et raskest seisust hoolimata suutis võistkond pingutada ja saada hooaja esimesed punktid!