UncategorizedUudisedPärnust tagasi kaotusega

aprill 20, 20170

FC Kose esindusmeeskond sõitis teisele mängule Pärnu, et kohtuda liiga favoriitide hulka kuuluva Pärnu JK Poseidoniga. Eelmisel aastal saadi kolmandas liigas kuues koht.
Esimesel poolajal domineeris mängu kodumeeskond Poseidon, mille käigus suudeti ka üks võimalus väravaks realiseerida, tihti päästis meid halvimast väravas seisnud Erlend.
Teisel poolajal jätkus mäng sama rada ja vastased otsisid isuga teist väravat. Viimasel kümnel minutil tundus, et mäng pöördub ja võime suuta mängu viigistada. Head võimalused Jorge ja Sveni poolt peaga, mis läksid napilt üle. Skoorisid hoopis vastased, kohtuniku poolt antud kolme lisaminuti jooksul sahistati kaks korda meie väravat ja pidime leppime kuiva 0:3 kaotusega.
Kuna kolmanda vooru kohtumine Läänemaa JK Haapsaluga lükkus 11.06 peale, siis kohtume järgmises mängus 23.04 Paldiski Spordiklubi Alexela vastu, mäng algab kell 17.00.
Pärnu JK Poseidoni vastu tegid debüüdi Kent Aus (2000).