UncategorizedUudisedSõprusmängust 5:3 võit

märts 20, 20170

Image may contain: stadium and outdoor

Neljapäeval käis esindusmeeskond naabrite juures palli mängimas. Külla sõideti Raasiku FC Joker II võistkonnale ning viimaste minutite õnnestumiste toel suudeti kohtumine 5:3 võita!

Enne aprilli alguses algavat hooaega plaanib meeskond paaril korral vormi testida sõprusmängudega ning esimeseks vastaseks õnnestus saada samuti III liigas palliv Joker II. Erinevalt meist on seal olemas kunstmuruväljak, mis tõstab olulisel varakevadiste treeningute taset ja aitab saalist tulles harjuda taas suure väljakuga.

Kohtumine ise oli sõprusmängule omaselt võimalusterohke ning väravate löömisega ei koonerdatud. Esimesel poolajal õnnestusid väljakul meie toimetamised paremini ning läksime puhkusele 2:1 eduseisus. Teise poolaja jooksul kaotasime valvsuse  ning Raasiku vastas kahe väravaga ning asusid ise meie poolt vaadates 2:3 juhtima. Mäng kiskus kohati ka natuke liialt teravaks, mille kinnituseks kohtunik ka ühe Jokeri väljakult eemaldama pidi, kuid treeningmängule kohaselt palusime võõrustajatel mängija lihtsalt asendada. Mängu lõppfaasis võtsime õnneks jalad kõhu alt välja ning järjepanu sepistatud väravad tõid tabloole lõppseisu 5:3 meie kasuks. Eriti terava jalaga oli kohale ilmunud Madis, kes vastaste võrku kolm palli kõmmutas. Kaks lisas omalt poolt Andreas. Mängiti edasi-tagasi vahetustega, et keegi esimeses mängus kohe haamrit ei saaks!

Järgmise sõpruskohtumise peab esindusmeeskond Volta II võistkonnaga Tallinnas, Dvigateli staadionil pühapäeval 26. märtsil. Seejärel hakkab juba aprilli esimesel päeval III liiga hooaeg pihta! Selleks ajaks peab meeskond valmis olema!

Raasiku FC Joker II 3:5 FC KOSE

N 16.03 kell 19:00 Raasiku kunstmurustaadion

Väravad: – Madis Rosar 3, Andreas Hein 2

Koosseis:  Erlend Rohtsaar (VV), Jaagup Jaanovits, Martti Pent, Kaivar Kull, Martin Viiklaid, Sven Tomson (K), Sander Mölder, Kaspar Hordo, Andreas Hein, Madis Rosar, Alari Toom.
Vahetustega sekkusid: Rando Vilbiks, Kalmer Filatov, Timo Nikitin, Henry Lemmsalu.